FreshMail.pl

Cześć, jestem Michał !

Pasjonuję się inwestycjami do tego stopnia, że wpłynęły one na kształt mojej ścieżki zawodowej. Rynek kapitałowy towarzyszy mi od rana do wieczora. 🙂 Pracuję w firmie inwestycyjnej  i ze względu na swoją pasję pragnę w tym miejscu skupiać ludzi takich samych jak ja.

Czyli tak naprawdę wszystki zainteresowanych tą tematyką. Zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, którzy swój los związali lub planują związać z inwestowaniem i chcą poznawać prezentowane przeze mnie ciekawostki o giełdzie i inwestowaniu.

Jestem absolutnie pewien, że gdybym postanowił przedstawiać teraz niezliczoną ilość definicji inwestowania to zabrakłoby mi czasu, a już na pewno miejsca na przestrzeni dyskowej.

Emocje sprawiają, że pojęcie to kojarzy się każdemu tak naprawdę inaczej.

Jedni, opierając się na uprzedzeniach rodziców rodziców, inwestowanie stawiają na jednej półce z zabawą w kasynie. Z kolei dla drugich jest to pomost pomiędzy rzeczywistością, a marzeniami, które zostały wykreowane przez sprzedawców baniek mydlanych. Trzeci i czwarci będą mieli jeszcze inny pakiet skojarzeń związany z inwestowaniem.

Bezwzględu na to, do której grupy siebie zaliczamy, nie możemy zaprzeczyć faktowi, iż nasze powodzenie zależy od informacji jakie posiadamy.

W świecie finansów najcenniejszą rzeczą jest wiedza.  Nasz mózg staje się niczym dziadek do orzechów wobec napływajacych do nas informacji – rozgniata skorupę orzecha i ocenia czy zawartość jest świeża i warta zjedzenia. Im lepiej jesteśmy przygotowani merytorycznie, tym sprawniej dokonujemy selekcji i zwiększamy szanse na zyski.

Inwestologia to miejsce, w którym odnajdziesz materiały wspierające rozwój twoich fundamentów, a później kolejnych etapów wiedzy. Jeżeli zatem pasjonuje Cię temat inwestycji na rynku kapitałowym, jesteś wolny od uprzedzeń i chcesz się stale rozwijać to dołącz do Klubu Inwestologii.

Życzę udanej zabawy,

Michał Nikitiuk

zapisz się do Klubu Inwestologii i otrzymuj unikatowe treści

Wysyłaj mi treści zarezerwowane dla Klubu Inwestologii (zawsze możesz się wypisać).

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl