Cześć, jestem Michał 🙂

…i jestem absolutnie pewien, że gdybym postanowił przedstawiać teraz niezliczoną ilość definicji inwestowania to zabrakłoby mi czasu, a już na pewno miejsca na przestrzeni dyskowej.

Emocje i zdobyte (lub nie) doświadczenie sprawiają, że pojęcie to kojarzy się każdemu tak naprawdę inaczej.

Jedni, opierając się na uprzedzeniach rodziców rodziców, inwestowanie stawiają na jednej półce z zabawą w kasynie. Z kolei dla drugich jest to pomost pomiędzy rzeczywistością, a marzeniami, które zostały wykreowane przez sprzedawców baniek mydlanych. Trzeci i czwarci będą mieli jeszcze inny pakiet skojarzeń związany z inwestowaniem.

Bez względu na to, do której grupy siebie zaliczamy, nie możemy zaprzeczyć, iż nasze powodzenie zależy od wiedzy jaką posiadamy. Im lepiej jesteśmy przygotowani merytorycznie, tym sprawniej podejmujemy decyzje i zwiększamy szanse na zyski.

W świecie finansów najcenniejszą rzeczą jest informacja.

 

 

Najciekawsze jest to, że informacje docierają do nas bez przerw. Cały sekret polega na posiadaniu zestawu odpowiednich narzędzi, który w sprawny sposób pozwoli sprawdzić ich znaczenie i przydatność w zarabianiu pieniędzy. Tymi narzędziami jest po prostu wiedza.

Inwestologia to miejsce, w którym chcę, abyś odnalazł materiały wspierające rozwój twoich fundamentów, a później kolejnych etapów wiedzy. Jeżeli zatem pasjonuje Cię temat inwestycji na rynku kapitałowym, jesteś wolny od uprzedzeń i chcesz się stale rozwijać to dołącz do Klubu Inwestologii.

Życzę wiele radości i udanych inwestycji,

Michał Nikitiuk